Home

otthon Subdivide Mond tenisz világranglista 15 helyezettje micro Megfigyelés Ellenőr

Tenisz: nagy előre lépések a világranglistán

Római tenisztorna: Marozsán legyőzte a világelsőt | ma7.sk

Djokovic és Williams továbbra is az élen (Tenisz) - 2016. január 12., kedd  - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
Djokovic és Williams továbbra is az élen (Tenisz) - 2016. január 12., kedd - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy

Tenisz: Szvitolina mégis játszott orosz ellenfelével - NSO

Győzött a józan ész. Az ukrán teniszező lejátszotta a mérkőzést orosz  ellenfelével | ma7.sk
Győzött a józan ész. Az ukrán teniszező lejátszotta a mérkőzést orosz ellenfelével | ma7.sk

Udvardy Panna és Lukács Vanda is döntőt játszott, magyar tornagyőzelmek  születtek a pécsi junior versenyen
Udvardy Panna és Lukács Vanda is döntőt játszott, magyar tornagyőzelmek születtek a pécsi junior versenyen

Tenisz: Swiatek hivatalosan is világelső, három magyar a top 100-ba

Az év meglepetése: Marozsán legyőzte a világelső Alcarazt! - Cívishír.hu

Óriási szenzáció: Marozsán Fábián legyőzte a spanyolok világelső  teniszezőjét
Óriási szenzáció: Marozsán Fábián legyőzte a spanyolok világelső teniszezőjét

Sport: Marozsánt a világranglista 200. helyezettje búcsúztatta a Roland  Garroson | hvg.hu
Sport: Marozsánt a világranglista 200. helyezettje búcsúztatta a Roland Garroson | hvg.hu

Lijendar Pedzs – Wikipédia

Közel két évtizede nem volt erre példa a férfi tenisz-világranglistán -  Igényesférfi.hu
Közel két évtizede nem volt erre példa a férfi tenisz-világranglistán - Igényesférfi.hu

Fucsovics a negyeddöntőben a dubaji tenisztornán

Az összes magyar nagyágyú pályára lép a budapesti női challenger-tornán -  Eurosport
Az összes magyar nagyágyú pályára lép a budapesti női challenger-tornán - Eurosport

Teniszvilag.com

Fucsovics kikapott az elődöntőben - Sportal.hu

tenisz világranglista | hvg.hu

Tenisz: a világranglista 152. helyezettje döntőbe jutott Newportban

Marozsán Fábián diadalmenetét csak a világranglista 15. helyezettje tudta  megállítani | hirado.hu
Marozsán Fábián diadalmenetét csak a világranglista 15. helyezettje tudta megállítani | hirado.hu

Férfi tenisz-világranglista: Fucsovics a 97. helyre csúszott

Stefanos Tsitsipas görög teniszjátékos, a világranglista 3. helyezettje –  anetteblog
Stefanos Tsitsipas görög teniszjátékos, a világranglista 3. helyezettje – anetteblog

Frances Tiafoe elődöntős a houstoni tenisztornán - Sportal.hu

Váratlanul visszavonult a világelső Ashleigh Barty - Eurosport

A világranglista 115. helyezettje legyőzte az első kiemelt teniszezőt -  videó
A világranglista 115. helyezettje legyőzte az első kiemelt teniszezőt - videó

Hatalmas meglepetés: Marozsán Fábián legyőzte Carlos Alcarazt

Alcaraz nagyon örül, hogy 19 évesen már ötödik a világranglistán, de ő az  első helyre tör - Eurosport
Alcaraz nagyon örül, hogy 19 évesen már ötödik a világranglistán, de ő az első helyre tör - Eurosport